Regulamin:

I. Wstęp
Regulamin ma na celu określenie podstawowych zasad i przywilejów użytkowników portalu internetowego gifor.pl Pomoże to wykluczyć wszelkie nieporozumienia, pozwoli wprowadzić miłą atmosferę korzystania z portalu oraz będzie służyć w chwilach niejasności.

II. Zasady
1. Administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za animacje umieszczone przez użytkowników i jednoczeście informują że nie będą odpowiadali za ewetualne szkody z tym związane.
2. Użytkownik powinien pamiętać że animacja którą dodaje, nie powinna nikogo urażać, a jeżeli tak się stanie, to ponosi on za to pełną odpowiedzialność.
3. Jeżeli w serwisie znajduje się animacja która uraża Twoją osobę, napisz do nas, nasz adres znajdziesz w dziale "Kontakt", po dokonaniu niezbędnych do sprawdzenia autentyczności zgłoszenia czynności, animacja zostanie usunięta z serwisu.
4. Na najczęściej zadawane pytania znajdziesz odpowiedzi w dziale "FAQ".
5. Aby dodać animacje, nie jest konieczna rejestracja ani logowanie się.
6. Dodawana animacja może zajmować maksymalnie 4.5MB i musi być w formacie GIF.
7. Zabrania się dodawania gifów, które nie przedstawiają nic ciekawego/interesującego/śmiesznego. Nie akceptujemy odblaskujących obrazków, kolorowych gwiazek i tym podobnych. Dodawaj tylko gify które mają sens,
8. W serwisie gifor.pl nie ma tak zwanej poczekalni, oznacza to że każda dodana animacja trafia odrazu na stronę główną.
9. Dodawane animacje nie mogą zawierać treści pornograficznych, rasistowskich itp.
10. Administratorzy serwisu gifor.pl zastrzegają sobie prawo do usunięcia któregokolwiek z gifów bez podania przyczyny.

III. Inne usługi i opłaty
Korzystanie ze wszystkich usług oferowanych przez serwis gifor.pl jest bezpłatne.

IV. Regulamin
Serwis gifor.pl zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu w każdej chwili, informując o tym Użytkowników serwisu poprzez wskazanie daty ostatniej zmiany na początku treści Regulaminu.

 

2011-2012 © All Rights Reserved.